Ik ben even benieuwd hoe het nou zit bij Ruyinkins?
Het gaat over PiPi en Vlekkie twee mannetjes ( weet ik sinds pas, van Dino). Ook dat het dus Ruyinkins zijn

Nu vertonen ze al paaigedrag toen ik ze net had. ( sinds sept15) nu worden ze groter en ze zitten elkaar nog steeds soms een halve dag achter elkaar. Het begint meestal vroeg in de morgen tot in de middag. Het gaat om en om. En ze duwen elkaar hardhandig tegen bijv de uitstroom pijp of tussen de plantjes of tegen de sponsfilter aan.
Het gaat er soms zo hardhandig aan toe dat er vaak schubben wegzijn. Is dit normaal gedrag voor twee (mannetjes)? Of heb ik misschien toch een vrouwtje?
Ze kunnen ook niet zonder elkaar. Want ze waren de laaste tijd een beetje ziek, en als de een wat te lang op de bodem verbleef gaf de ander even een tikkie tegen het achterwerk, Zo van 'kom op'. Althans ( mijn interpertatie)
